גבישי מלח אמבט ארומטי - עלי ורד

מלחי אמבט מועשרים בקומפלקס ייחודי, המשיב את רמת הלחות הטבעית לעור ומסייע בתהליך התחדשות התאים בו. לגבישי המלח הוספו עלי ורדים ריחניים, למטרת הרגעה והקלה על לחצים.

גבישי מלח אמבט ארומטי - עלי מנטה

מלחי אמבט מועשרים בקומפלקס ייחודי, המשיב את רמת הלחות הטבעית לעור ומסייע בתהליך התחדשות התאים בו. לגבישי המלח הוספו עלי מנטה ריחניים ומרעננים, להעצמת החוויה ולפינוק מושלם.

גבישי מלח אמבט ארומטי - עלי לבנדר

מלחי אמבט מועשרים בקומפלקס ייחודי, המשיב את רמת הלחות הטבעית לעור ומסייע בתהליך התחדשות התאים בו. לגבישי המלח הוספו עלי לבנדר ריחניים הידועים בתכונות הריפוי וההרגעה שלהם.

מלחי פילינג גוף

פילינג מלחים לגוף, מועשר בקומפלקס ייחודי ובתוספת תמציות שמנים ארומאטיים. מסיר את תאי העור המתים, מעדן ומחליק את העור, ממריץ את מחזור הדם. בניחוח לבנדר, וניל או מנגו- אפרסק.

סבון פילינג תחליבי לגוף

סבון גרגרים תחליבי ועדין לגוף,  מועשר בקומפלקס ייחודי. מנקה היטב את העור מבלי לייבשו, מסיר תאי עור מתים, מעדן ומחליק את העור, ממריץ את מחזור הדם. בניחוח לבנדר, וניל או מנגו- אפרסק.

תחליב גוף על בסיס מים

קרם גוף מפנק, מועשר בקומפלקס ייחודי בתוספת וויטמין C ושמן גזר. מעודד קצב התחדשות התאים בעור, מגן מפני זיהום אויר ומסייע בשמירה על עור חלק ומשיי למגע. בניחוח לבנדר, וניל או מנגו- אפרסק.

קרם גוף עשיר על בסיס שמן

קרם גוף במרקם קטיפתי, מועשר בקומפלקס ייחודי בתוספת חמאת שיאה, שמן גזר ושמן אבוקדו. מסייע בהאצת קצב התחדשות העור, מזין בלחות ושומר עליה לאורך זמן. בניחוח לבנדר, וניל או מנגו- אפרסק.

שמן גוף עשיר (לעיסוי)

שמן גוף מרוכז, לשחרור מתחים ולהרפיית השרירים בגוף. מכיל שמן  שקדים, ויטמין E ומועשר בקומפלקס ייחודי, המעדן ומחליק את העור, מגמיש אותו ומעשיר אותו בלחות. בניחוח לבנדר, וניל או מנגו- אפרסק.

עיצוב: סטודיו יעל וייס
Simply-Smart | בניית אתרים | קידום אתרים