קרם ידיים

קרם ידיים המסייע לשמור על ידיים חלקות ומטופחות לאורך זמן, מחדש ומחייה את העור העדין של כפות הידיים, מרגיע, מזין ומלחח. מועשר בשמנים טיבעיים ובויטמינים.

קרם מזין רגליים

קרם עשיר, בעל מרקם קטיפתי, מרענן ומעורר רגליים עייפות. הקרם מזין ומחליק את העור, מועשר בויטמינים, בתמציות שמנים מרגיעים מרככים ומשככי כאבים.

פילינג רגליים

קרם גרגרים לניקוי יסודי של כפות הרגליים. מכיל גרגרי גרעין המשמש ומועשר בתמציות אלוורה המסייעים בהרגעת העור בכפות הרגליים לאורך זמן ובשיקומו.

מלחי אמבט

גבישי אמבט עשירים במינרלים רבי עוצמה שמקורם בים המלח. המלחים מועשרים בקומפלקס ייחודי המשיב את רמת הלחות הטבעית לעור ומסייע בתהליך התחדשות התאים בו.

מסכת בוץ שחור לגוף

בוץ מינראלי עשיר, בעל ריכוז גבוה של מינרלים. מסייע להרגעת העור ולטיפול במגוון מחלות עור ופרקים, מרגיע ומזרז את תהליך התחדשות התאים, מטהר ומשקם את העור ומאזן את הלחות הטבעית בו.

סבון נוזלי לגוף

סבון קרם נוזלי לגוף, מועשר בקומפלקס ייחודי המסייע בשמירה על הלחות הטבעית של העור ומאיץ את קצב התחדשות התאים. הסבון מנקה את העור בעדינות אך ביסודיות ומותיר אותו רענן ומלא חיוניות.

סבון מינראלי מוצק

סבון מוצק, מועשר ב-21 מינרלים מים המלח, מנקה בעדינות אך ביעילות את עור הגוף תוך שמירה על רמת הלחות והחומציות בעור. הסבון מטפח את העור ומלחח אותו ושומר על בריאותו וזוהרו הטבעי.

סבון בוץ מינראלי מוצק

סבון מוצק, מועשר בבוץ וב-21 מינרלים מים המלח. לבוץ המינראלי יש אפקט ניקוי עמוק והסרה של תאים מתים משכבת העור העליונה, מעניק חלקות ורעננות השמורה לניקיון יסודי.

עיצוב: סטודיו יעל וייס
Simply-Smart | בניית אתרים | קידום אתרים